Laser
graveerimine puidule

Lisame sinu kodule isikupära lahedate graveeritud puidust asjadega

Kes meist ei armastaks naturaalset puitu? Puit sisustuses on ilus, hubane ja loob mõnusa sisekliima. Aga kui tahad, et sinu sisustuses oleks asjad, millel on iseloom ja isikupära, siis otsid vast midagi enamat? Laser graveerimine lisab puidule nii isikupära kui iseloomu.

Meie eesmärk on luua omanäolisi sisustuselemente, mis tabavad sinu meeleolu, huumorimeelt, ilumeelt või isegi maailmatunnetust ning elufilosoofiat. Meie tootevalikus on enamasti väiksemad asjad, nagu lõike- ja serveerimisalused, sildid, kodu reeglid ja tervitustekstid, võtmenagid jms. Lisaks leiad meie poest lahedaid puidust kõrvarõngaid, mis vastavad sinu tujule ja hetkeemotsioonile.

Enamik meie tooteid valmivad meie enda puidutöökojas, kus on olemas ka laser graveerimise masin. Samuti teeme enamasti ise oma toodete kujundused. Kui sa ei leia meie poest päris seda, mida otsid või on sul endal äge idee, mida puitu ja graveerimist kombineerides teha, võta meiega julgesti ühendust.

laser graveerimine puidule
Meie lugu

Miks just laser graveerimine puidule?

Umbes 7 aastat tagasi tekkis meil idee, ühendada eestimaine puit ja sepistatud metall, et hakata valmistama omanäolist disainmööblit. Idee tulemusel valmis meie oma puidutöökoda ja sepikoda, kus hakkasime tegema täiesti unikaalseid mööbliesemeid. 

Sellise disainmööbli tegemine on aga väga aeganõudev ja valmivad tooted ei pruugi olla paljudele taskukohased. Et olla kättesaadavad suuremale hulgale inimestele, hakkasime otsima alternatiive. Kuna puit on meile alati südamelähedane materjal olnud, oli kindel, et sellega jätkame. Vaja oli lihtsalt välja mõelda, mida puiduga teha nii, et see oleks huvitav meile, rõõmustaks meie kliente ja oleks ka mõistliku hinnaga. Otsingute käigus võitis meie südame laser graveerimine puidule.

Täna oleme keskendunud omanäoliste laser graveeringuga puidust sisustuselementide tootmisele. Samas ei piira me ennast ainult sisekujunduses kasutatavate ideedega vaid otsime pidevalt uusi ja huvitavaid lahendusi. Selle tulemusel on tootevalikusse lisandunud puidust kõrvarõngad. Lisaks on meie käest jätkuvalt  võimalik tellida puidu ja sepise ühendamisel valminud mööblit. Oleme avatud erinevatele ideedele ja koostööpakkumistele.

Kui sul tekkis idee, millega saame sind aidata, võta meiega kindlasti ühendust!

MEIE LUBADUSED

Tasuta tarne

Kui ostad vähemalt 50€ eest, tasume saatmiskulu meie. Vaata lähemalt meie müügitingimusetest.

Raha tagasi

Kui sa pole kaubaga rahul, võid selle meile 14 päeva jooksul tagastada. Vaata lähemalt meie müügitingimusetest.

Kiire tarne

Standardsaadetised postitame enamasti 3 päeva jooksul. Vaata lähemalt meie müügitingimusetest.

Ostukorv
Scroll to Top