Kuidas osta?

Kauba valimine

Vali meie e-poest sobivad tooted ja tutvu iga toote juures oleva tootekirjeldusega. Toodete otsimisel on sulle abiks tootekategooriad ja toodete otsing. Kui oled tooted välja valinud, lisa need ostukorvi.

Tellimuse vormistamine

Mine ostukorvi tellimust vormistama. Tellimuse vormistamiseks vali palun sobiv transpordiettevõte ja liigu edasi maksmise etappi. 

Maksmine

Enne maksma asumist vali palun endale sobiv pakiautomaadi asukoht ja sisesta enda kontaktandmed. Ekraanile kuvatakse kogu tellimuse maksumus (koos transpordiga) ja selle eest saad tasuda pangalingi kaudu. Hakkame sinu tellimusega tegelema kohe, kui pangalingiga maksmine õnnestub.

Kauba saatmine

Saadame kauba sinu poolt valitud pakiautomaati üldjuhul 3 tööpäeva jooksul alates hetkest, mil raha meie kontole jõudis. Kui sul on kauba kättesaamisega väga kiire, anna sellest palun meile teada – helista, saada meil või kirjuta FB messengeri. Anname endast parima, et kaup võimalikult kiiresti sinuni toimetada. Paraku võib siiski tulla ette olukordi, kus kauba kohaletoimetamine võib võtta rohkem aega – maksimaalsed tarneajad on kirjeldatud meie veebipoe müügitingimustes.

Saatmiskulu

Kui ostad korraga vähemalt 50€ eest kaupa, saadame selle sulle sobivasse pakiautomaati ilma postikuluta. Alla 50€ ostu puhul on postikulu tellimuse kohta olenevalt transporditeenuse pakkujast jäegmine: Itella Smartpost pakiautomaat 5€; Omniva ja DPD pakiautomaat 6€.

Kauba tagastamine

Kui kauba kättesaamisel selgub, et sa mingil põhjusel seda ikkagi ei soovi, saad selle meile 14 päeva jooksul  tagasi saata. Kauba tagasi saatmise puhul on oluline, et see oleks rikkumata ja selle seisund sama, mis siis, kui selle pakendist välja võtsid.

Kauba tagastamiseks täida ja saada palun Lepingust taganemise avaldus.

Kaup saada palun Viljandis asuvasse pakiautomaati. Saaja tel nr on 53443112.

Täpsemalt onPuidusepad.ee e-poest ostmisega seotud teemad kirjeldatud tingimustes, mille leiad siit: veebipoe müügitingimused.

Ostukorv
Scroll to Top